Ürünler

Danone Patlayan Şeker

Danone, çok sevdiğiniz çilekli yoğurt ile eğlenceli patlayan şekeri buluşturdu. Bol taze süt ve nefis meyve lezzetiyle hazırlanan yoğurt ile patır patır patlayan şeker, çocuklarınız için yemesi keyifli bir sütlü atıştırmalıktır.

Danone Patlayan Şeker, özel ve pratik paketiyle de çocuğunuza çok eğlenceli bir deneyim sunar. Tek yapmanız gereken; çıtçıt kaşığı açmak, paketten çıkan patlayan şekeri lezzetli yoğurtla karıştırmak ve eğlenceli atıştırmak!

Danino Atıştırmalık

Danino; meyveli ve bisküvili lezzetleriyle çocukların yemek aralarında keyifle kaşıklayacağı sütlü atıştırmalıktır. Bol taze süt ve mis gibi meyveleri biraraya getirerek ara öğünler için çocuklarınıza doyurucu bir alternatif yaratır.

Üstelik Danino lezzeti şimdi büyüyen küpleriyle ve yepyeni paketleriye daha da artıyor. İçeriğindeki protein, kalsiyum ve vitaminlerle de çocuğunuzun sağlıklı gelişimine de destek oluyor.

Danino’nun mis gibi meyvelerle hazırlanan çilekli, muzlu, orman meyveli ve bisküvi ile hazırlanan kahvaltı zamanı çeşitleri bulunmaktadır.

Danone Milkshake

Danone Milkshake; çocuğunuzun favori Disney kahramanları, eğlenceli paketi ve nefis lezzeti ile yemekaraları için mükemmel bir sütlü atıştırmalık!

Bol taze süt ve lezzetli meyvelerle/bisküviyle hazırlanan Danone Milkshake, kıvamlı yapısı ile doyurucu ve çok lezzetli bir içecektir.

Özel paketiyle çocuğunuza eğlenceli bir deneyim sunar. Tek yapmanız gereken; pipeti yerinden çıkarmak, paketi çalkalamak, pipeti batırmak ve Danone Milkshake’in tadına varmak!

Danone Milkshake’in çilekli & vanilyalı, bisküvili ve yeni muzlu çeşitleri bulunmaktadır. Çocuğunuzun tercihine göre Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa, Muhteşem Örümcekadam ve Demiradam’lı paketleri bulunmaktadır.

Danone Çıtırdat

Danone Çıtırdat; Danone’den yepyeni bir sütlü atıştırmalık.

Çikolata ve Vanilyalı çıtır topları, enfes Danone yoğurduyla karıştır, eğlenceyi Çıtırdat!

Üstelik çocuğunuzun çok sevdiği kahramanların yer aldığı paketlerinde

Danone Aromalı Süt

Danone Aromalı Süt; bol bol doğal sütü, enfes çikolata ve meyvelerle lezzetlendirir ve birbirinden farklı Disney kahramanlarıyla süte eğlence katar!

Danone Aromalı Süt’ün, çikolatalı, muzlu ve çilekli çeşitleri bulunmaktadır. Çocuğunuzun tercihine göre Karlar Ülkesi’nin Elsa ve Olaf’ı, Sindirella, Muhteşem Örümcekadam, Yenilmezler’in Demiradam ve Thor’u ile Şimşek McQueen’li paketleri bulunmaktadır.

Danone Hüpper

Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak üretilen, hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeyen Danone'nin yepyeni ürünü Hüpper; lezzetiyle çocukları, besleyiciliği ile anneleri mutlu edecek.

Yenilikçi paket formatı ile meyveli çocuk yoğurdu kategorisinde bir ilk olan Hüpper, pratik ve kolay taşınabilir paketiyle okulda, evde ya da sokakta anında tüketime uygun.

Danone Mix

Danone Mix, çocuğunuz çok sevdiği Disney kahramanları ile eğlenceli yoğurt ve topileri biraraya getiren yemekaraları için eğlenceli bir sütlü atıştırmalık!

Bol taze süt ve nefis meyve lezzetleriyle hazırlanan yoğurt ile doyurucu, paketin üstünde yer alan topiler ile eğlenceli bir atıştırmalıktır.

Üstelik özel ve pratik paketiyle çocuğunuza çok eğlenceli bir deneyim sunar. Tek yapmanız gerek; çıtçıt kaşığı açmak, paketten çıkan topileri lezzetli yoğurtla karıştırmak ve atıştırmak!

Danone Mix’in, çilek, orman meyvesi ve muz aromalı çeşitleri bulunmaktadır. Çocuğunuzun tercihine göre Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa, Rapunzel, Muhteşem Örümcekadam, Demiradam ve Şimsek McQueen’li paketleri bulunmaktadır.

Danone Kefir

Danone Sütlü Ürünler’in çocuklara özel tasarımla ürettiği ve bu anlamda Türkiye'de ilk ve tek olan Danone Disney Çilekli Kefir, raflarda yerini aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeden üretilen Danone Disney Çilekli Kefir sayesinde, çocuklar artık kefiri severek içecek.

Neden Danone Sütlü Atıştırmalıklar?

Danone hiçbir koruyucu katkı maddesi içermez.

· Öğrenmek için tıklayın...